Adrienne Gaudreault Lunenburg Yacht Club (LYC) Crew Kinesiology 2019
Andrew Faurschou Nepean Sailing Club (NSC) Skipper Engineering Physics 2017
Ashley Moore Conanicut Yacht Club/ Royal Canadian Yacht Club (CYC/RCYC) Crew Arts 2020
Christina Black Kingston Yacht Club (KYC) Skipper Commerce 2019
Cole Robertson Kingston Yacht Club (KYC) Crew & Skipper Geography 2019
Connor MacKenzie Royal Vancouver Yacht Club (RVYC) Bowman Sociology 2018
Darcy Wells Rothesay Yacht Club (RYC) Skipper Commerce 2019
Denby McDonnell Hollyburn Sailing Club Both and Offside Trim Environmental Biology 2017
Elle Mackenzie Royal Vancouver Yacht Club (RVYC) Skipper Science 2020
Grant Kavanagh Sail Parry Sound (SPS) Crew Commerce 2019
Iain Doran-DesBrisay National Yacht Club (NYC) Crew Engineering 2020
Jeffrey Morris Chester Yacht Club (CYC) Crew Mechanical Engineering 2019
John Henry Machum Royal Nova Scotia Yacht Squadron (RNSYS) Skipper Philosophy 2017
Jonah Burke-Kleinman Camp Arowhon (CA) Skipper MSc, Experimental Medicine 2018
Josh Yale Royal Canadian Yacht Club (RCYC) Skipper Arts and Science 2020
Julia Manarin Etobicoke Yacht Club (EYC) Crew Concurrent Education (English and French) 2017
Kathryn Minkhorst Midland Bay Sailing Club (MBSC) Skipper Life Sciences 2018
Kayla Simmons Sail Parry Sound (SPS) Crew Nursing 2019
Lily Merovitz-Budning Queen's City Yacht Club (QCYC) Crew Kinesiology 2019
Linor Berezin Ashbridge's Bay Yacht Club (ABYC) Skipper Biochemistry 2017
Mae-Lin DeLange Royal Kennebecasis Yacht Club (RKYC) Crew Commerce 2019
Marc de Verteuil Queen City Yacht Club (QCYC) Crew Engineering 2020
Matthew Sherar Ashbridge's Bay Yacht Club (ABYC) Skipper Computing 2017
Matti Muru Toronto Sailing & Canoe Club (TS&CC) Skipper Arts 2020
Maura Condon Pymatuning Yacht Club (PYC) Crew Environmental Geology 2018
Max Willms Duxbury Bay Maritime School (DBMS) Crew Engineering 2020
Maximilian Vos Royal Prince Alfred Yacht Club (RPAYC) Skipper Commerce / Law 2018
Michael Montagnese National Yacht Club (NYC) Skipper Engineering 2020
Morgan Gregg Glenmore Sailing Club (GSC) Crew Life Sciences 2019
Natalie Tanczak Nepean Sailing Club (NSC) Skipper Mechanical Engineering 2019
Nicole Czegledy Whitby Yacht Club (WYC) Skipper Neuroscience 2018
Olivia Mew Toronto Windsurfing Club (TWC) Crew Kinesiology 2019
Reid Goldman South Muskoka Sailing Club (SMSC) Crew & Skipper Economics 2019
Samuel Thompson Oakville Yacht Squadron (OYS) Skipper Mechanical Engineering 2017
Sarah Bethune Charlottetown Yacht Club (CYC) Skipper Concurrent Education 2019
Scott Gittens Barbados Yacht Club (BYC) Skipper Engineering 2020
Simone Larose Nepean Sailing Club (NSC) Crew Political Studies 2017
Siobhan MacDonald Mabou Sailing and Boating Club (MSBC) Skipper Engineering 2020
Stephanie Benoit Lake Champlain Yacht Club (LCYC) Crew Environmental Science 2017
Victoria Restivo Bronte Harbour Yacht Club (BHYC) Skipper Life Science (Environmental Science) 2017
William Hodgson-Walker Lake Champlain Yacht Club (LCYC) Skipper Geography 2019
William Jones Royal Hamilton Yacht Club (RHYC) Skipper Mechanical Engineering 2017
Zachary Baum Royal Canadian Yacht Club (RCYC) Skipper Biomedical Computing 2017
Zane Feder Toronto Windsurfing Club (TWC) Crew Engineering 2020